FURNITURE / Chairs and Stools / Windsor-style chairs 9693197
nr 969 3197
WINDSOR-STYLE CHAIRS
4 pcs,
4 st
Condition: slitage, skador
800
SEK 900
Monday June 29 2015
at 20:01:20
500 kr
800 kr